Doručenie a platba

Doručovanie a platba objednávok

Balenie a doručovanie zásielok

Balíky sú obvykle odosielané v priebehu 1-2 dní po prijatí objednávky a sú doručované prostredníctvom kuriérskej spoločnosti Packeta – Zásielkovňa zvyčajne v nasledujúci deň. Balík vám doručí priamo kuriér alebo si ho vyzdvihnete na výdajnom mieste Packeta. Obdržíte notifikáciu o pohybe vašej objednávky aj s trasovacím číslom zásielky, pomocou ktorého môžete sledovať pohyb zásielky na odkaze https://tracking.packeta.com/sk/tracking/search. V prípade, že si nestihnete vyzdvihnúť zásielku včas, je možné predĺžiť dobu uloženia až na 21 dní. 

Poplatky za dopravu zahŕňajú manipuláciu a balné, ako aj náklady na prepravu. Manipulačné poplatky sú stanovené, cena za prepravu sa líši v závislosti od spôsobu doručenia. Odporúčame vám zoskupiť položky v jednej objednávke. Pri vytvorení dvoch rôznych objednávok budú prepravné náklady vyúčtované na obe objednávky zvlášť. 

Packeta
Doručenie na výdajné miesto v SR stojí 2,50 EUR, v ČR a Maďarsko je cena 3,30 EUR.

Kúriér na adresu Packeta Home
Doručenie na adresu v SR stojí 3,90 Eur, v ČR a Maďarsku je spoplatnené sumou 5,90 Eur.

Darčekové boxy sú dostatočne dimenzované a vaše položky sú dobre chránené.

Dobierka

V rámci SR je dobierka spoplatená sumou 1,20 Euro.

Bezpečná platba

Platobná brána Besteron. Pripravte si prosím nasledujúce údaje: číslo karty, dátum expirácie a CVV číslo. Budete potrebovať aj Váš mobilný telefón, na ktorý obdržíte overovací kód pre potvrdenie platby prostredníctvom SMS alebo do mobilnej aplikácie Vašej banky.

Dôležité: Platba bude dokončená až keď Vás platobná brána presmeruje späť do e-shopu. Neprerušujte preto proces platby, pokiaľ výsledok platby neuvidíte na stránkach e-shopu

Nákupný košík